Erken Ambalaj
 Giriş Sayfası     e-mail     Broşür PDF     Add to Favorites

Gizlilik Bildirimi

Erken Ambalaj, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Erken Ambalaj, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek;

Kişisel bilgilere sadece yetkili Erken Ambalaj personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

Erken Ambalaj, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, ya, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır.

Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Erken Ambalaj, sitesindeki bağlantılar aracılığı ile gideceğiniz diğer sitelerin, Erken Ambalaj'ın gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmez.

Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

HABERLER & DUYURULAR
ZARF ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN www.bizimzarf.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz

TİFDRUK VE SELEFON BÖLÜMLERİMİZ KENDİ ALANLARINDA İDDİALI SEÇENEKLER SUNMAKTADIR
         
 Copyright © Erken Ambalaj  Kullanım koşulları       Gizlilik bildirimi       Webmaster